Вся правда про вініри: відгуки пацієнтів

Один з кращих способів виправлення дефектів зубів, що входять в лінію посмішки та створення зовнішньої естетики – встановлення вінірів. В мережі можна відшукати чимало інформації, про те як легко позбутися естетичних недоліків фронтальної групи зубів за допомогою цих керамічних накладок.

Кілька слів про те, що таке вініри

вініри відгукиПо суті вініри – це накладки, які встановлюються на передню поверхню зубів людини, які є в лінії посмішки та формують її естетику. Перевагою вінірів можливість створення фактично ідеальної посмішки при малоінвазивному втручанні. Товщина обточування твердих тканин для фіксації вінірів – мінімальна та складає від одного до півтора міліметра. Вініри фіксуються на емалевий шар, а тому препарування зубів є цілком безболісним для пацієнта.

Які вініри кращі на думку пацієнтів

За матеріалом виготовлення вініри можна розділити на дві категорії – керамічні та композитні. Перевага композитних конструкцій у швидкості встановлення – фактично, їх можна реалізувати протягом одного відвідування. Композитний вінір – це естетична реставрація фронтальної поверхні зубів в ротовій порожнині. На відміну від керамічних вінірів, вони є менш естетичними та стійкими. Останні ж, вимагають кількох відвідувань лікаря стоматолога, зняття відбитків та виготовлення керамічної конструкції в лабораторних умовах. Однак це безперечно варте витраченого часу, адже в результаті ви отримуєте міцні, високоестетичні вініри, які створюють ідеальну, голівудську посмішку.

Які відгуки пацієнтів про встановлені вініри:

  • Вініри з композиту. У більшості випадків пацієнти приємно втішені їх вартістю та можливістю виготовлення в одне відвідування (за 1-1,5 години) в кабінеті стоматолога. В окремих випадках вініри з композиту темніли або змінювали колір через 1-2 роки після фіксації. Інколи вони вбирали в себе харчові барвники з їжі, ягід чи напоїв. Також слід відзначити схожість таких вінірних конструкцій з композиту із пломбою, якісний підбір кольору вимагає відмінних навиків лікаря.
  • Керамічні вініри. Відгуки про встановлення таких вінірів виключно позитивні: пацієнти задоволені естетикою і тим, як вініри з кераміки допомогли їм вирішити проблеми флюорозу зубів, приховати широкі міжзубні проміжки, викривлення і порушення анатомічної форми зуба. Передбачається, що термін служби вінірних накладок з кераміки становить 7-10 років. Але кожен другий відгук повідомляє, що вініри служать пацієнту і довше.
  • Вініри з використанням діоксиду цирконію. Аналогічно, як і керамічні, вони надзвичайно подобаються пацієнтам. Зазвичай вони служать не менше 12-13 років, є міцнішими за кераміку та більш естетичними.

Що таке люмініри?

Люмініри, більш відомі, як «голлівудські вініри». Вони, за своєю природою, становлять керамічні вінірні накладки, але є значно тоншими. Товщина такого вініра становить 0,2-0,3 міліметра. На вигляд вони практично прозорі і виглядають крихкими, але це не так: люмініри стійкі до механічних пошкоджень. Завдяки малій товщині рівень обточування твердих тканин практично мінімальний, процедура є цілковито безболісною для пацієнта.

Розробка та створення люмінірів належить компанії Cerinate (США), але зараз продукцію таких вінірів здійснюють в зуботехнічних лабораторіях по всьому світу. Люмініри позиціонуються, як революційний продукт, що дозволяє вирішити проблеми естетики зубів людини без обточування опорних елементів. Саме це виділяє їх з ряду інших вінірних накладок на зуби і робить унікальними.

Оскільки практика встановлення люминиров налічує кілька десятків років, то за цей час накопичилося безліч відгуків пацієнтів про них. Спробуємо розібратися, як в реальності виглядає результат фіксації вінірів нового покоління на зубах і чого слід чекати від установки тонких керамічних зубних накладок?

Люмініри: за і проти, відгуки пацієнтів

Розглянемо основні моменти, які пацієнти згадують у своїх відгуках:

  • Чому пацієнти обирають люмініри? Люди говорять про те, що погодилися на встановлення люмінірів, оскільки цей спосіб є малоінвазивним для живих зубів. Крім цього, пацієнтів приваблює триваліть служби протягом 10-15 років та вражаючий косметичний ефект.
  • Процес фіксації. Більшість людей говорить про те, що для того, щоб встановити люмініри їм довелося пройти процедуру корекції. У цьому випадку зуби зазнали мінімальної фізичної обробки. Також відомі випадки, коли пацієнт погоджувався на зміну форми та «коригування» природних зубів перед установкою люмінірів, оскільки вони були занадто довгими або несиметричним. Але така процедура не є обов’язковою, вона використовується як спосіб надання посмішці людини бездоганного вигляду.
  • Терміни. Люмініри виготовляються дещо довше, ніж інші вініри. Та в результаті пацієнти отримували справжню модельну посмішку та забували про естетичні проблеми із зубами.
  • Естетика. Факти про естетичні властивості люмінірів виключно позитивні: пацієнти задоволені своєю новою білосніжною «голлівудською посмішкою». Після фіксації люмінірів пацієнти, фактично отримали нове обличчя із ідеальною фізіологічною посмішкою.
  • Міцність. Це сильний бік надтонких вінірів. Вкрай рідко можуть траплятися сколи на краях конструкцій, але в таких випадках дуже легко проводиться заміна люмініра та відновлюється ідеальна естетика.
  • Довговічність. Говорячи про терміни носіння люминирных накладок, в 90% випадків люди ходять з ними більше десяти років. Але є і такі щасливці, яким вдається носити люмініри без заміни і корекції довше п’ятнадцяти років.
[Total: 15    Average: 3.7/5]

Також читайте

Rate article
Call Now Button